листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог - одлуки за Собрание на акционери

 


Predlog nominacija.pdf
Предлог одлука за избор на членови.pdf

Објавено на: 16.10.2023 15:00:17
Документ БР.: DOC_13285-212/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери