листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Податоци за кандидати за Одбор на директори


Податоци за кандидати за членови на одбор на директори за 01.11.2023.pdf

Објавено на: 24.10.2023 14:12:46
Документ БР.: DOC_13285-214/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери