листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на финансиските резултати за периодот 01.01. до 30.09.2023 година.


Образложение-финанс-резулт-30-09-2023.doc

Објавено на: 24.10.2023 14:16:46
Документ БР.: DOC_10191-660/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации