листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на остварениот финансиски резултат на Универзалана Инвестициона Банка АД Скопјеза периодот 01.01.-30.9.2023 година.


Образложение за финансиските резултати на УНИБанка 01.01-30.09.2023-за УО.docx

Објавено на: 26.10.2023 14:21:07
Документ БР.: DOC_10191-669/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации