листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Вабтек МЗТ АД, Скопје

Образложение кон остварени резултати 01.01. - 30.09.2023


Образложение кон остварени резултати 01.01-30.09.2023.pdf

Објавено на: 27.10.2023 14:12:28
Документ БР.: DOC_10191-674/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации