листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот биланс на успех на Факом АД Скопје за период од 01.01.-30.09.2023 год.


Образложение кон Билансот на Успех за период од 01.01.-30.09.2023год..doc

Објавено на: 27.10.2023 16:03:11
Документ БР.: DOC_10191-681/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации