листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно член 40 точка 4 од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува Образложение кон резултатите за период од 01.01.-30.09.2023 година

 


obrazlozenie za ostvarenite rezultati 30-09-2023.pdf

Објавено на: 30.10.2023 14:10:11
Документ БР.: DOC_10191-686/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации