листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираниот Биланс на успех 01.01-30.09.2023 година


Образложение кон неревидираните консолидирани ФИ 01.01.2023-30.09.2023 година.doc

Објавено на: 30.10.2023 09:30:08
Документ БР.: DOC_10191-685/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации