листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатот од работењето во периодот од 01.01 до 30.09.2023год. 


obrazl. 30.09.2023g.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:17:42
Документ БР.: DOC_10191-705/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации