Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс за успех 01.01-30.09.2023


9 Месечни известувања- трговски друштва -.xls

Објавено на: 31.10.2023 14:21:42
Документ БР.: DOC_12298-70/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.