листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи


Допис до МСЕ - преку СЕИ НЕТ- 30.10.2023 - 9М поединечни.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:22:42
Документ БР.: DOC_10191-712/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации