листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме Коментар на остварениот финансиски резултат за периодот 01.01.-30.09.2023

 


Други ценовно чуствителни информации 30.09.2023_.pdf

Објавено на: 31.10.2023 14:24:42
Документ БР.: DOC_10191-716/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации