листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатот од неревидиран биланс на успех 01.01.2023-30.09.2023


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula izvestai 30.09.2023.doc

Објавено на: 31.10.2023 14:29:21
Документ БР.: DOC_10191-720/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации