листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.09.2023 за Либерти АД Скопје


Образложение за постигнати резултати за 01.01.-30.09.2023 Либерти.doc

Објавено на: 31.10.2023 14:38:54
Документ БР.: DOC_10191-724/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации