листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираниот, консолидираниот Биланс на успех за периодот 01.01.-30.09.2023 година.


Obrazlozhenie_DS ADING KONSOLIDIRAN_01.01.-30.09.2023.pdf

Објавено на: 10.11.2023 14:11:18
Документ БР.: DOC_10191-734/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации