листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 30.09.23г. 


Објаснување кон консолидираниот биланс на успех 30.09.2023.docx

Објавено на: 15.11.2023 14:01:48
Документ БР.: DOC_10191-748/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации