листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување


Известување до Берза 04.12.2023.docx

Објавено на: 04.12.2023 14:33:24
Документ БР.: DOC_10191-764/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации