Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната Зделка со заинтересирана страна:

Известување за реализација на договори со поврзани страни за 2023 година


Известување за зделка со заинтересирана страна Малина (1).doc
Известување за зделка со заинтересирана странаАгроЕли (5).doc

Објавено на: 31.01.2024 14:10:27
Документ БР.: DOC_26453-2/2024
Урнек: Зделка со заинтересирана страна