листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје - Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023 

 


Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12.2023.xlsx

Објавено на: 27.02.2024 15:43:29
Документ БР.: DOC_26445-19/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.