листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-31.12.2023 година


ЦКБ АД Скопје - Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 31 12 2023.doc

Објавено на: 29.02.2024 15:03:19
Документ БР.: DOC_10191-181/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации