Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештаи 01.01.-31.12


12 Месечни известувања- трговски друштва -.xls

Објавено на: 01.03.2024 14:54:48
Документ БР.: DOC_26445-76/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.