листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран финансиски извештај 01.01.-31.12.2023 на РЖ Интер-трансшед АД Скопје


Неконсолидиран финансиски извештај-Интер-трансшпед 2023(1).xls

Објавено на: 07.03.2024 14:08:26
Документ БР.: DOC_26445-86/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.