Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава VI од Правилата за котација Скопски пазар АД Скопје објавува кратко резиме од Финансикиот план за 2024 година:


Finansiski plan 2024 Skopski pazar.pdf

Објавено на: 27.03.2024 14:07:00
Документ БР.: DOC_10191-269/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации