листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кoн неревидираниот консолидиран финансиски извештај за ЗК Пелагонија 31.12.2023


Образложение кoн неревидираниот консолидиран финансиски извештај за ЗК Пелагонија 31.12.2023.doc

Објавено на: 01.04.2024 15:10:31
Документ БР.: DOC_10191-304/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации