листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание


javen povik angropromet.pdf

Објавено на: 23.04.2024 14:05:01
Документ БР.: DOC_10109-45/2024
Урнек: Јавен повик за собрание