листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

 Ве известуваме дека Ревизорскиот извештај од Овластен ревизор  е во процес на привршување и истиот ќе го објавиме штом ќе биде доставен до нас.

Објавено на: 23.04.2024 14:06:01
Документ БР.: DOC_10191-333/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации