листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Централна кооперативна банка АД Скопје ги објавува неревидираните финансиски извештаи за периодот 1.1.-31.3.2024 година


ЦКБ АД Скопје - 3 и 9 - месечно известување.xls

Објавено на: 26.04.2024 14:42:10
Документ БР.: DOC_12294-28/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.