листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание за Ад Нова Стоковна Куќа


ЈАВЕН ПОВИК - 26-04-2024.jpeg

Објавено на: 26.04.2024 14:05:48
Документ БР.: DOC_10109-56/2024
Урнек: Јавен повик за собрание