листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидиран финансиски извештај за АД Нова Стоковна Куќа


Ревизорски извештај - Финансиски извештаи.pdf

Објавено на: 26.04.2024 14:06:48
Документ БР.: DOC_12304-16/2024
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи