листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Македонијатурист АД Скопје-Биланс на успех за пер.01.01.-31.03.2024 година 

 


Неревидиран биланс на успех 01.01-31.03.2024.xls

Објавено на: 30.04.2024 09:52:34
Документ БР.: DOC_12294-61/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.