листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2024


Образложение кон неревидираниот биланс на успех за ЗК Пелагонија АД Битола - 31.03.2024.doc

Објавено на: 30.04.2024 15:04:48
Документ БР.: DOC_10191-403/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации