листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех од 01.01.-31.03.2024 година


3 Месечно известување - Пекабеско АД - 2024 - Консолидиран.xls

Објавено на: 10.05.2024 14:06:26
Документ БР.: DOC_12294-96/2024
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.