листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.03.2024 ЗА ГРУПАЦИЈА ЗК ПЕЛАГОНИЈА


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ 31.03.2024 ЗК ПЕЛАГОНИЈА.doc

Објавено на: 15.05.2024 15:00:38
Документ БР.: DOC_10191-428/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации