листај по издавач            листај по урнек


Согласно член 36 од Правилата за котација, известуваме за дивидендниот календар:

Одлука за исплата на дивиденда


Одлука за исплата на дивиденда.pdf

Објавено на: 16.05.2024 08:56:17
Документ БР.: DOC_10187-10/2024
Урнек: Дивиденден Календар