листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Други Одлуки од Собрание


Други Одлуки од Собрание.pdf

Објавено на: 16.05.2024 08:57:42
Документ БР.: DOC_12283-32/2024
Урнек: Други одлуки од собрание