листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

-Вкупен број на акции

-Извештај на Одборот на директори за работењето во 2023 година

-Извештај за работењето на Одборот на директори во 2023 година

-Годишна сметка за 2023 година


7.Вкупен број на акции.pdf
8.Извештај на Одборот на директори за работењето во 2023 година.pdf
10.Годишна Сметка 2023.pdf
9.Извештај за работењето на Одборот на директори во 2023 година.pdf

Објавено на: 31.05.2024 08:48:02
Документ БР.: DOC_10191-452/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации