листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2016 - Топлификација АД Скопје


Топлификација АД- Неконсолидирани извештаи 01.01.-31.12.2016.xlsx

Објавено на: 15.03.2017 09:22:09
Документ БР.: DOC_26445-83/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.