листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани  консолидирани финансиски извештаи  01.01 до 31.12.2016


12 mesecni izvestai konsolidirani 2016.xls

Објавено на: 24.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-112/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.