листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за 2016 година - Топлификација АД Скопје


Кonsoldirani izvestai 01.01.-31.12.2016 Grupacija Toplifikacija.xlsx

Објавено на: 24.03.2017 14:06:26
Документ БР.: DOC_26445-113/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.