листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение на консолидирани финансиски извештаи за 2016 година - Групација Топлификација 


Образложение за остварените консолидирани резултати за период Јануари-Декември 2016 година.pdf

Објавено на: 24.03.2017 14:06:30
Документ БР.: DOC_10191-135/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации