листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолодирани Финансиски Извештаи за период 01.01.2016-31.12.2016


Nerevidirani KONSOLIDIRANI 12-2016Mesecni Bilansni Izvestai -2016 berza.xls

Објавено на: 27.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_26445-114/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.