листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за остварените консолидирани резултати од работењето за период 01.01.2016-31.12.2016


Nerevidiran-konsolidiran Obrazlozenie12-2016 god..docx

Објавено на: 27.03.2017 13:10:00
Документ БР.: DOC_10191-136/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации