листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неконсолидиран биланс на успех 01.01-31.03.2017 - Топлификација АД Скопје


Топлификација АД Скопје - Неконсолидиран Биланс на успех 01.01-31.03.2017.xlsx

Објавено на: 12.05.2017 15:34:56
Документ БР.: DOC_12294-79/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.