листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување на консолидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2017 - Топлификација Групација


Образложение за остварените консолидирани резултати за период Јануари-Декември 2017 година.pdf

Објавено на: 30.03.2018 14:30:02
Документ БР.: DOC_10191-166/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации