листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за Собрание на акционери - Презакажано собрание


Javen povik - prezakazano sobran 01.02.2019.pdf

Објавено на: 21.01.2019 09:55:29
Документ БР.: DOC_10109-1/2019
Урнек: Јавен повик за собрание