листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание за Арцелормиттал Скопје (ХРМ) АД


JAVEN POVIK HRM - 07.03.2019 (2).doc

Објавено на: 01.02.2019 14:10:00
Документ БР.: DOC_10109-4/2019
Урнек: Јавен повик за собрание