листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог-одлукa за Собрание на акционери на Стопанска банка а.д. Битола

 


Предлог-одлука за именување членови на НО.pdf
Мислење на Надзорниот одбор кон Одлуката за именување членови на НО.pdf

Објавено на: 07.02.2019 09:30:41
Документ БР.: DOC_13285-4/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери