листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлуки за собрание 


Zapisnik_41 sednica na Sobranie na akcioneri.pdf

Објавено на: 24.04.2019 14:15:27
Документ БР.: DOC_13285-75/2019
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери