листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Централна кооперативна банка АД Скопје објавува Образложение кон остварениот финансиски резултат за период од 1.1.-31.12.2020 година


Коментар на неревидиран Биланс на успех и Биланс на состојба - 31 12 2020.doc

Објавено на: 25.02.2021 15:33:15
Документ БР.: DOC_10191-165/2021
Урнек: Други ценовно чувствителни информации