Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Билансот на успехот кој го објавуваме е празен, бидејќи фирмата нема никакви активности, а состојбата е иста како во годишниот извештај.


3 и 9 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.05.2014 13:22:00
Документ БР.: DOC_12294-106/2014
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.